Prague Lions Tryout U19, U16, U15 & U11

PŘIPRAV SE NA BOJ!

Následující dva pondělky máš PŘÍLEŽITOST se připojit k naší smečce a stát se jedním z LIONS! Prague Lions hledají nové hráče pro své týmy U19, U16, U15 a dokonce i U11, a proto pořádají OTEVŘENÉ TRYOUTY na hřišti SK METROR KAČEROV (Za Mlýnem 101, Braník) mezi 18:00 a 19:30.

Každý účastník navíc obdrží zdarma jerky od Rustic Jerky a tričko! Kromě toho zvolí trenéři dva MVPs (nejlepší hráče) každého tréninku a ti pak vyhrají exkluzivní Super Bowl LI čepice od New-Era-Cap.cz!

Nic to nestojí! Nepotřebuješ mít žádné zkušenosti, jen chuť zabojovat a ukázat, co v sobě máš! Vítáni jsou všichni, kteří spadají do kategorií U19, U16, U15 nebo U11! Tak doraž, ukaž, co v tobě je a vezmi s sebou kamaráda, nebo rovnou dva! PŘIPRAV SE NA BOJ!

—- ENG —-

The next two Mondays in a row YOU have the opportunity to join the fight and become a LION! The Prague Lions are searching for players for our U19, U16, U15 and U11 teams and will hold an OPEN TRYOUT at SK METEOR KAČEROV (Za Mlýnem 101, Braník) from 6pm – 7:30pm.

Each participant will get free jerky from Rustic Jerky and a free t-shirt! Also at each TRYOUT the coaches will vote for the two MVPs of that practice, and they will win exclusive New Era Super Bowl LI hats! It’s free! You don’t need any experience, just a desire to fight and show what you got! All are welcome if you fit the categories of our U19, U16, U15 and U11 teams! So come out, show what you got and bring a friend or two! GET READY TO FIGHT!