Společný trénink Prague Lions U19 a Dresden Monarchs U19

Miloš Kalina lions

V sobotu 2.9 proběhne společný trénink našeho juniorského týmu, který bude hostem úspěšnému německému týmu Dresden Monarchs Juniors. Prague Lions se na nadcházející sezónu velmi tvrdě připravovali již na soustředění, které proběhlo v konferenčním centru Immanuel na Vysočině. Nyní je čeká další těžká zkouška před prvním ostrým zápasem.
Náš juniorský tým s Monarchs spolupracuje na rozvoji juniorského fotbalu již několik let, ale v sobotu nepojedou junioři do Drážďan pouze trénovat, nýbrž i podpořit mužský tým Monarchs, jenž bude hostit Cologne Crocodiles v utkání prestižní ligy GFL.

Juniory tedy nečeká jen trénink a scrimmage s jedním z nejúspěšnějších a nejstarších německých týmu, ale také se mohou těšit na výbornou atmosféru utkání nejvyšší německé ligy amerického fotbalu!

Stále ještě máte šanci přidat se k juniorskému týmu Prague Lions U19. Naši junioři trénují každé pondělí, středu a pátek od 18:30 na hřišti SK Meteor Kačerov – Za Mlýnem 101. Stačí jen přijít!

— ENG —

Coming soon!