Trénink s Dresden Monarchs

Miloš Kalina Bleskovka, Juniors, lions, Seniors

V sobotu 2.9 se náš juniorský tým vydal do nedalekých Drážďan, kde na naše hráče čekal výborně sestavený trénink, vedený trenéry Dresden Monarchs Jugend.

Trénink se skládal jak z individuálních drillů, kterých se účastnili i hráči Monarchs, tak i z krátké scrimmage proti německému týmu. Již v sobotu bylo na našich hráčích vidět ohromné zlepšení. Sobotní trénink poskytl našim trenérům pohled na věci, které je třeba před prvním zápasem sezóny zlepšit. Pro naše hráče to byla skvělá příležitost – konečně mohli opět trénovat i s někým jiným, než se svými spoluhráči, a při nektěrých drillech, zejména 1 na 1, byla vidět soutěživost.

Po tréninku se náš U19 tým přesunul na tribuny zápasového hřiště Dresden Monarchs, kde podporoval domácí v zápase GFL proti Cologne Crocodiles. Monarchs v posledním domácím zápasu sezóny nezaváhali, a již od první čtvrtiny vedli 21:0. Zápas skončil 35:12.

Celý juniorský tým by rád poděkoval organizaci Dresden Monarchs a jejich coaching staffu za výbornou příležitost se zlepšovat s jedním z historicky nejúspěšnějších týmů v Německu. Pokud máte zájem hrát americký fotbal za Prague Lions U19 team, stačí přijít na trénink v pondělí, středu nebo v pátek od 18:30 na hřišti SK Meteor Kačerov (Za Mlýnem 101).

Níže vám přínášíme pár fotek ze soboty, zbytek fotek najdete již brzy na našich Facebookových stránkách!