Coaches trip 2018

service Bleskovka, lions Leave a Comment

Již dnes, ve středu 31.1. odlétá několik trenérů našeho juniorského a flagového týmu do USA, kde se zúčastní několika školení a trenérských klinik. Z juniorského týmu byli kromě hlavního trenéra Zacha Harroda vybráni Jakub Ječný (trenér WRs) a Miloš Kalina (LBs). Za týmy U15,U16 a U19 Flag byl vybrán Lukáš Tančinec.

Naše trenéry čeká v Americe nabitý program, tradičně navštíví Univeristy of Wisconsin – Oshkosh a poté se vydají do Minneapolis, kde se zůčastní tzv. Superbowl Breakfast pořádané organizací Athletes in Action. Po Super Bowlu se vydají do nedaleké Winony a poté do Madisonu.

Podívají se také do Chicaga, kde se zúčastní trenérské kliniky s místními trenéry v Hollandu. Poté navštíví University of Michigan a zatrénují si s tamním týmem Wolverines. Na všech institucích se náš coaching staff setká s trenéry místních vysokých a středních škol a budou moci prodiskutovat všechny možné způsoby trénování mládeže.

Celý trip bude zakončen v Cleavlandu a před odletem zpět do Prahy se ještě naši trenéři podívaji do Pro Football Hall of Fame v Cantonu.

Po návratu do Prahy budou mít trenéři nabitý program v podobě únorových náborů do mládežnických týmů Prague Lions, které začnou 19.2.

Přejeme našim trenérům šťastnou cestu do států a doufáme, že to pro ně bude nezapomenutelný zážitek a že zkušenosti nabyté ve státech plně zúročí a budou je schopni předat našim hráčům napříč všemi kategoriemi. Samozřejmě budete moci průběh Coaches tripu sledovat na našich sociálních sítích.