Sezóna se blíží!

service Bleskovka, lions, Senioři Leave a Comment

Rádi bychom Vám představili nové tváře a zároveň přiblížili dění před blížící se sezónou. Myslíme si, že by bylo fajn začít rovnou s tradičním rozhovorem s naším QB pro sezónu 2018, Zachem Bartlowem. Bavte se!

Jakému týmu v NFL fandíš a kdo je tvůj oblíbený hráč?

Spíše fandím samotným hráčům, než abych byl zapálený fanoušek pouze jednoho týmu. Ale jelikož jsem z Washingtonu, vyrůstal jsem jako fanoušek Seahawks. Co se týče oblíbeného hráče, opravdu si užívám sledování Russela Wilsona (pozn. red. QB pro NFL tým Seattle Seahawks), na jehož hracím stylu stavím i ten svůj. A je zároveň i dobrým vzorem po lidské stránce. Jednoduché fandit někomu takovému.

Měl jsi skvělou kariéru na univerzitě. Jaké jsou ty nejlepší momenty z té doby?

Nejlepším momentem z mé kariéry je určitě dovedení EOU (Eastern Oregon University) do národního playoff poprvé v historii školy a dostat se až do finálové čtyřky.

Co jsi věděl o footballe v Evropě před tím, než jsi podepsal s Lions?

Po tom, co jsem hrál loňské léto ve Finsku, jsem si nějakou malou zkušenost z hraní v Evropě odnesl. Vím, co očekávat a o čem tahle příležitost celá je.

Proč jsi se rozhodl zůstat v Evropě, a proč právě pro Prague Lions?

Příležitost žít a hrát ještě jednu sezónu v zahraničí bylo něco, co jsem nemohl odmítnout. Užil jsem si své první působení v nové zemi a možnost vidět svět z jiné perspektivy. Rád poznávám nová místa, kulturu a lidi. Chtěl jsem si to zkusit ještě jednou, tak proč ne zrovna v jednom z předních evropských měst a ve skvělé organizaci? Praha se zdála jako skvělá volba už od začátku vyjednávání.

Na co se nejvíc těšíš při svém pobytu v Praze?

Praha, co jsem si tak přečetl a slyšel jsem, je jedno z nejlepších míst v celé Evropě. Těším se na život v jednom z hlavních evropských měst. Turistika a kulturní obohacení je hlavní důvod, proč miluju hraní v Evropě. Praha tohle všechno splňuje. A navíc mě moje rodina v létě přijede navštívit, takže to i pro ně bude skvělá zkušenost.

Co tě naopak láká nejvíc na hraní pro Prague Lions?

Celá organizace se zdá být dobře vedená a organizovaná. Tým má dobré vedení s pevným základem, což mě nadchlo. Je z týmu cítit ohromné odhodlání uspět.

Jaká jsou tvá očekávání ze sezóny pro tebe osobně, a jaká pro tým?

Očekávání jsou vysoká. Tým má pro co hrát, a trenérský personál žene tým dopředu. Od Lions v sezóně očekávám velké věci.

Jaká je tvoje nejoblíbenější písnička, která tě dokáže rozpumpovat?

Ačkoliv nedávám důraz na něco takového, vzpomínám na předzápasový seznam ze střední školy a vždycky poslouchám Can’t be Touched od Roye Jonese před každým zápasem. Připomíná mi to střední školu a skvělé vzpomínky.

Jaká je tvá oblíbená Disney postava?

Sully z Příšerky, s. r. o.

Tak tady to je, nezapomeňte sledovat stránky, kde uvidíte Zacha a zbytek Lions v akci!