LIONS do Ameriky 2018

Miloš Kalina Junioři, Juniors, lions Leave a Comment

U Lions se již stalo tradicí, že každý rok oznamujeme jména tří hráčů juniorského týmu, kteří poletí do Spojených států, aby se zúčastnili tréninkových kempů a poznali americkou kulturu.

Naši tréneři při výběru těchto hráčů přihlížejí k následujícím kritériím:

  • Hráč je leader nejen na hřišti, ale i mimo hřiště
  • Hráč se plně věnuje studiu ve škole
  • Hráč má alespoň téměř 100% docházku na tréninky
  • Hráč pomáhá na seniorských trénincích a zápasech
  • Hráč podává skvělé výkony na hřišti

V minulých letech naši hráči navštívili tréninkové kempy na Winona State, Western Illinois, Hope College, Ohio Northern University a také kemp a flagový turnaj Kirka Cousinse (QB Minnesota Vikings). Vidět mohli Chicago, Soldier Field (stadion Chicago Bears), Lambeau Field (stadion Green Bay Packers), Lake Michigan a mnoho dalšího.

Hráči, kteří letos budou mít příležitost odletět do Ameriky tedy jsou: Leoš Jambor, Adam Masopust a Ondřej Kofroň.

„Každý rok mám obrovskou radost z toho, že se nám podaří sehnat finance a kontakty na to, abychom toto pro naše hráči mohli dělat. Letošní hráči jsou velmi, velmi perspektivní, možná nejvíce perspektivní ze všech hráčů, které jsme do států vyslali,“ řekl headcoach juniorského týmu Zach Harrod. „Tito hráči pro tým udělali na hřišti, ale hlavně mimo něj, mnohem více, než bych mohl od jakéhokoliv hráče žádat. Jsem si jistý, že budou Lions v Americe prezentovat velmi dobře“ dodal Harrod.

Žádný tým v Česku, natož v Praze, nenabízí svým hráčům takovou příležitost, což je také jeden z mnoha důvodů proč hrát za Prague Lions, pokud bydlíte v Praze a okolí.

Příští pondělí pořádáme náborový trénink do kategorií U19, U16, 15 a U11! Trénink se bude konat od 18:00 do 19:30 na hřišti SK Meteor Kačerov (Za Mlýnem 101, Braník). Každý zúčastněný dostane jerky od Rustic Jerky a tričko Prague Lions. Na každém náborovém tréninku také naši trenéři hlasují o dvou MVPs (Most Valuable Player – nejužitečnější hráč), kteří dostanou čepice od New Era!

Trénink je zdarma a není potřeba žádná zkušenost s americkým fotbalem, jen chuť ukázat, co v sobě máte! Každý, kdo spadá do věkových kategorií U19, U16, U15 a U11 je vítán, takže přijďte, ukažte, na co máte a vemte sebou kamaráda, nebo několik!

PŘIPRAV SE NA BOJ!

—ENG—

It has become a tradition at the Lions, every spring we announce what three young-men will get the opportunity of a lifetime and be sent to the States to participate in football camps and experience American culture. There are three criteria that our coaches use in selecting the players that receive this honor.

  • They are leader on and off the field
  • They work hard in the classroom They have near perfect practice attendance
  • They help at senior practices and games
  • They make a difference on the field.

Our players in the past have participated in camps with Winona State, Western Illinois, Hope College, Ohio Northern University and also have done Kirk Cousin’s (QB for Minnesota Vikings) camp/flag tournament. They also have got to see Chicago, Soldier’s Field (Stadium of the Chicago Bears), Lambou Field (Stadium of the Green Bay Packers), Lake Michigan and more!

With that said, here are this years three players that will receive this once in a lifetime opportunity – Leoš Jambor, Adam Masopust and Ondřej Kofroň.

“Every year I’m so excited that we can raise the funds to make this possible for our players and this year’s three players are very, very deserving, maybe the most deserving players we’ve ever sent,” said Junior team HC Zach Harrod. “They are three guys that have done more on and especially off the field than I could ever ask of our players. They will represent the Prague Lions well in America,” added Harrod.

No other team in Czech, for sure no other team in Prague, offers their players this type of opportunity. Which is one of many reasons why any young man looking to play football in the larger Prague area should join the Prague Lions!

Which you can do this next Monday! We are searching for players for our U19, U16, U15 and U11 teams and will hold an OPEN TRYOUT at SK METEOR KAČEROV (Za Mlýnem 101, Braník) from 6pm – 7:30pm.

Each participant will get free jerky from Rustic Jerky and a free t-shirt! Also at each TRYOUT the coaches will vote for the two MVPs of that practice, and they will win cool NEW ERA CAPS!

It’s free! You don’t need any experience, just a desire to fight and show what you got! All are welcome if you fit the categories of our U19, U16, U15 and U11 teams! So come out, show what you got and bring a friend or two! GET READY TO FIGHT!