Nová kategorie U11!

Miloš Kalina Bleskovka, Junioři, Juniors, lions Leave a Comment

Toto je pro náš tým velký týden. Máme další způsob jak se přidat k Prague Lions a náš program pro mládež bude nyní ještě lepším. A protože chceme dát šanci i těm nejmladším hrát ten nejlepší sport na světě, budou se k nám moci přidat děti mladší 11ti let.

Tréninky našeho nejmladšího týmu budou probíhat ve středy a pátky od 16.30 na hřišti SK Meteor Kačerov (Za Mlýnem 101, Praha 4 – Braník). Jedná se o bezkontaktní verzi amerického fotbalu – flag fotbal, takže vše co vaše děti potřebují je sportovní oblečení, energie a nadšení pro hru. Hrát můžou jak kluci, tak holky, a proto neváhejte a přihlašte své syny i dcery co nejdříve. Těšíme se na vás!

#PragueLIONS #PragueLIONSfamily #LIONup #PraugeLionsU11 #PragueLIONS2018 #LIONation #Season2018 #BuďLION

This is a big week for our team! We want to give younger boys and girls a chance to play the best sport on the planet, so we are inviting children under the age of 11 to join the Lions!

Practices for our youngest team will take place on Wednesdays and Fridays from 16.30 at SK Meteor Kačerov (Za Mlýnem 101, Prague 4 – Braník). These practices will be FLAG FOOTBALL, a non-contact version of American Football, so all your kids will need are shoes, normal sport clothes, energy and enthusiasm for the game. We hope to see you and your kids soon!