Hope Month 2018

Miloš Kalina lions Leave a Comment

Vánoce jsou za dveřmi a pro LIONS to znamená, že uděláme vše, abychom vnesli do života dětí a jejich rodičů ve FN Motol radost a naději. Pořádáme sbírku hraček, knih a her pro děti na onkologickém oddělení. Zapojte se i Vy!

Našimi partnery pro tento rok jsou Pivovar Lužiny, Chickin, Holandské květiny, Bayer Team sports, Geekshirts, a Bohemian Hostels & Hotels, Prague.

Pokud se k nám a našim partnerům chcete přidat a pomoct dobré věci, můžete věnovat dárek na sběrných místech v Pivovaru Lužiny, Chickin, a Holandské květiny. Pro každého, kdo daruje NOVÝ a NEZABALENÝ dárek, připravili naši partneři něco na oplátku:

Pivovar Lužiny: pro každého z Vás si připravili poukaz s 10% slevou na výrobu dárkových lahviček s vlastní etiketou!

Holandské květiny: každý kdo přinese hračku dostane růži!

Chickin: za každý dárek obdržíte 1 kuřecí strips a omáčku dle vlastního výběru!

Na sběrných místech v provozovnách našich partnerů můžete zanechat dárek kdykoli v otevírací době. Pokud dorazíte tento nebo příští víkend (8. a 9. či 15. A 16. 12.) mezi 13:00 a 15:00, potkáte tu i hráče LIONS. Zastavte se, věnujte dárek, vyfoťte se s hráči LIONS, ale hlavně: udělejte dobrý skutek.

Často kladenou otázkou je, jaký je věk dětí, kterým předáme dárky. Můžete věnovat dárky pro děti ve věku 0-18 let. Bohužel dopředu nevíme, kolik dětí na oddělení bude, ani jak staré budou. Proto čím více nových a nezabalených dárků budeme mít, tím víc dětí budeme moci obdarovat!

Doufáme, že Vy i Vaši kolegové se zúčastníte a pomůžete nám udělat radost těm, kteří to potřebují!

— ENG —

HOPE MONTH 2018 is here!  Christmas is almost upon us and for the Lions that means we are going to do everything we can to bring some joy and hope to children and their parents at Motol.  We are again collecting toys, books and games to give out to children in the oncology ward at Motol. Join us!

This year we are partnering with Pivovar Lužiny, Chickin, Holandské květiny, Bayer Team sports, Geekshirts, and Bohemian Hostels & Hotels, Prague.

If you would like to join us and our partners in doing something for these amazing children and their parents, you can find toy collection points at Pivovar Lužiny, Chickin, and Holandské květiny.  Another reason to help is that our partners are offering you something if you bring a NEW AND UNWRAPPED gift.  Here’s what they are offering you:

Holandské květiny – everyone who brings a gift will get a rose.

Pivovar Lužiny – 10% discount for gift bottles with custom labels

Chickin – for every gift 1 chicken strip and sauce.

These locations will receive gifts at any time during business hours.  In addition, our players will be at these locations the next two weekends from 13:00 to 15:00 on Saturday and Sunday.  Stop by, give a gift, take some pictures and do a good thing!

People often ask about the age range of the children.  The age range is 0-18. The challenge is we do not know beforehand how many children will be in the hospital nor their specific ages.  So the more NEW AND UNWRAPPED gifts we have to give, the better!

We hope that you, your friends and your colleagues will come out and help us spread some joy!