COMMITMENT 2020 – Kamil Rusín

Kamil Rusín je bojovník, který v kariéře nastupoval již za Black Panthers či Přibram Bobcats. Uplynulou sezonu strávil Rusín u Lions a i on se stal strůjcem vítězného tažení, přestože mu sezonu dosti zkomplikovalo zranění. „Minulou sezonu jsem si utrhl křížový vaz v koleni, ale nějak jsem to dohrál. Teď jsem mám osm týdnů po operaci. Uvidím, jak vše půjde. Koncem ledna bych rád dřepl nějakou váhu, Ještě si nejsem jistý, zda stihnu start sezony,“ komentuje svou situaci Kamil Rusín a dodává: „Noha mě nesmí po zátěži bolet. To je základ. Potřebuji nabrat fyzičku, abych se tam nemotal a měl jistotu, že když někoho trefím, tak se nerozsypu jako prach.“

Kamilovým cílem jednoznačně bude dostat se do základu. Jak je na něm totiž vidět, je to nesmírně soutěživý borec, který potřebuje prostor na hřišti. To ostatně sám potvrzuje: „Chci hrát. To je hlavní. Kdo mě zná tak ví, že nechci sedět. Letos to zkusím a uvidím, jak se probojuji do; sestavy.“