COMMITMENT 2020 – Martin Pazourek

Jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí. Martina Pazourka jste na hřišti uplynulou sezonu prakticky nemohli potkat. Trápí ho totiž vleklé zranění kotníku. „Mám problémy s kotníkem už od juniorky. Různá podvrtnutí a natržené vazy. Vždy se mi to vracelo,“ komentuje své zranění Martin Pazourek.

Přesto to ale Martin nezabalil, pořádně rehabilitoval a doufá, že v příští sezoně si jeho čísla na hřišti každý všimne: „Jsem natěšený na příští sezonu, konečně snad na celou. V off-season jsem rehabilitoval kotník, tak snad bude všechno v pořádku. Cvičil jsem bosí na balanční podložce a brácha navíc studuje třetím rokem fyzioterapeuta, takže mi taky hodně pomohl. Lions i americký fotbal pro mě znamenají příliš na to, abych to vzdal kvůli zranění.“

I když zraněné zastavilo Martinovi sezonu, stihl se seznámit s coachem Dischem i jeho playbookem. I to je další důvod, proč se Martin Pazourek těší na novou sezonu. „Trénoval jsem na většině trénincích před sezonou, včetně soustředění. Měl jsem tedy šanci kouče Dische poznat, a i když jsem s ním neměl tolik zkušeností jako ostatní, tak mě jako trenér ohromil. Jsem rád, že s námi zůstává další sezonu,“ říká o defenzivním koordinátorovi Lions Martin Pazourek.