COMMITMENT 2020 – Leoš Jambor

Pár mladých pušek jsme tu již měli a jsme rádi, že vám dnes můžeme potvrdit i tu další. Leoš Jambor skončil v juniorce a od nadcházející sezony se nastálo připojí k seniorskému týmu. „Myslím, že mě čeká dost dřiny. Především v posilovně. Podstatná bude tak trpělivost. Seniorka je úplně jiný level fotbalu než juniorka,“odhaduje přechod k „dospělákům“ Leoš Jambor.

Přesto pozice v seniorce nebude pro Leoše úplně nová. Už v minulé sezoně si vyzkoušel být součástí hlavního týmu Lions. „Neměl by být problém si zvyknout na lidi a věci, které se týkají týmu, jako gameplan či playbook. Zvyknout si na hřišti už ale pro mě bude těžší. Hra je v seniorce rychlejší a více fyzická. Oproti juniorce také přináší mnohem více složitějších situací, se kterými přichází i více taktiky než v zápasech juniorky,“ říká o přechodu Leoš Jambor.

Život ale není pouze americký fotbal a obzvlášť končící juniory čekají nelehké životní přechody, to potvrzuje i mladý wide reciever: „Mým největším cílem pro tenhle rok bude dokončit školu a přestěhovat se do Prahy. Co se ale fotbalu týče, tak chci být prospěšný týmu a být dobrým hráčem pro své spoluhráče i trenéry. Chci být pro celý tým přínosný.“