HOPE MONTH 2013

hopemonth2013
Vánoce jsou přede dveřmi a Prague Lions se letos opět s radostí zapojí do dalšího MĚSÍCE NADĚJE!
Naše úsilí není jen na samotném bitevním poli (hřišti), ale také v životě. A u obojího chceme dosáhnout vítězství! I proto se aktivně zapojujeme do charitativních akcí po celé České republice, hlavně ale v Praze.

A i letos tomu není jinak! Do sbírky hraček pro děti bojující s rakovinou jsme se zapojili opět s naším partnerem – Starbucks Czech Republic. Pomozte nám i vy rozzářit oči těmto statečným dětem a jejich rodičům, a přidejte do sbírky nějaký ten dáreček. Nasbírané hračky pak předáváme v Klinice dětské hematologie a onkologie ve Fakultní nemocnici!

Na sbírce spolupracujeme se třemi kavárnami Starbucks – Dejvice, Václavské náměstí – Můstek a Staroměstská. V PŘÍPADĚ, ŽE PŘINESETE NOVOU HRAČKU, DOSTANETE NÁPOJ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU V KTERÉKOLI ZE ZÚČASTNĚNÝCH KAVÁREN!

Je to tedy VÝHODNÉ i pro vás! Pomůžete nám přinést radost nemocným dětem a sami dostanete trochu radosti zpět ve formě například kávy z kavárny Starbucks!

Níže jsou vypsány termíny, kdy se naši hráči dostaví do kaváren a budou hračky vybírat. Není však problém se v již zmíněných Starbucks pobočkách zastavit i během týdne a dárek zde nechat.
Pokud se ale dostavíte v době, kdy budou přítomni hráči Lions, máte možnost se s nimi a vaším doneseným darem vyfotit. V takovém případě vás prosíme ještě o doplňující podporu v podobě sdílení oné fotografie na Facebooku, Twitteru či Instagramu, s doplněnými klíčovými slovy #LionsDoGood #HopeMonth2013 #MoreThanFootball pro ještě větší informovanost.

VÍKENDY PRO SBÍRKU HRAČEK VE STARBUCKS S LIONS:
30.11. – 1.12. od 14 do 16 hodin
7.12. – 8.12. od 14 do 16 hodin
14.12. – 15.12. od 14 do 16 hodin

Předem děkujeme všem, kteří se společně s námi do projektu zapojí a pomohou nám alespoň částečně ovlivnit životy nemocných dětí. Pokud máte jakékoli dotazy, emailujte na info@lions.cz! Více v pozvánce na Facebooku. GO LIONS!

——
HOPE MONTH 2013

The Prague Lions are excited to partner and participate in another HOPE MONTH this year, as we approach the Christmas Holiday. The Prague Lions have a rich tradition of winning on the field, but we are proud to say that we strive to win off the field as well! We actively participate with different charities throughout Prague and Czech, so that we might be Champions off the field as well…!
This year is no different and we are getting ready for HOPE MONTH 2013. Once again we are partnering with Starbucks Czech Republic, in collecting toys for children that are battling against cancer. Help us bring a little joy to these courageous kids and their parents as we collect toys and then will visit the Children Cancer Ward at Fakultní nemocnice at Motol.

We will be collecting gifts in partnership with three Starbucks kavaranami – Dejvice, Wenceslas Square-Mustek a Staromestska. IF YOU BRING IN A NEW TOY, YOU GET THE DRINK OF YOUR CHOICE AT ANY OF THE PARTICIPATING STARBUCKS!

It’s a WIN-WIN! You get to help us bring joy and you get a little joy back in the form of Starbucks coffee!

Here are the dates that we will have our players at the stores from 14:00 to 16:00, but feel free to stop by at any time during the week, to leave your gift, but we highly encourage you to come when our players will be there, take a picture with them, your gift and then share it on Facebook, twitter and/or instagram, using the following hashtags #LionsDoGood #HopeMonth2013 #MoreThanFootball, so that we might get the word out and do even more good!

WEEKENDS FOR TOY COLLECTION AT STARBUCKS WITH THE LIONS.
30.11/1.12. from 2pm to 4pm
7.-8.12 . from 2pm to 4pm
14.-15.12. from 2pm to 4pm

Thank you in advance to all those who will partner with us and help us make a difference in the lives of these children. If you would like to help or have any questions please email us at info@lions.cz! GO LIONS!

facebook invitation