COMMITMENT 2020 – Martin Pazourek

maudr Bleskovka, lions

Jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí. Martina Pazourka jste na hřišti uplynulou sezonu prakticky nemohli potkat. Trápí ho totiž vleklé zranění kotníku. „Mám problémy s kotníkem už od juniorky. Různá podvrtnutí a natržené vazy. Vždy se mi to vracelo,“ komentuje své zranění Martin Pazourek.

Přesto to ale Martin nezabalil, pořádně rehabilitoval a doufá, že v příští sezoně si jeho čísla na hřišti každý všimne: „Jsem natěšený na příští sezonu, konečně snad na celou. V off-season jsem rehabilitoval kotník, tak snad bude všechno v pořádku. Cvičil jsem bosí na balanční podložce a brácha navíc studuje třetím rokem fyzioterapeuta, takže mi taky hodně pomohl. Lions i americký fotbal pro mě znamenají příliš na to, abych to vzdal kvůli zranění.“

I když zraněné zastavilo Martinovi sezonu, stihl se seznámit s coachem Dischem i jeho playbookem. I to je další důvod, proč se Martin Pazourek těší na novou sezonu. „Trénoval jsem na většině trénincích před sezonou, včetně soustředění. Měl jsem tedy šanci kouče Dische poznat, a i když jsem s ním neměl tolik zkušeností jako ostatní, tak mě jako trenér ohromil. Jsem rád, že s námi zůstává další sezonu,“ říká o defenzivním koordinátorovi Lions Martin Pazourek.