COMMITMENT 2020 – Ondřej Kofroň

Občas se dostanete do série situací, které vám neumožní obětovat týmu tolik, co si zaslouží. Prvním bodem k nápravě je ale uvědomění si této situace, a to Ondřej Kofroň splňuje: „Před loňskou sezonou jsem měl operaci, a než jsem zase po ní mohl něco dělat, tak jsem neuvěřitelně přibral. To by samo o sobě až tolik nevadilo, ale s tím, že mi pak přišla maturita, to znamenalo, že jsem týmu nemohl dát znalost akcí ani jistotu, že na hřišti vydržím déle než minutu. Navíc jsem se po škole bohužel dostal do špatné práce, která ze mě vycucala veškerou energii i sílu cokoliv dělat, takže místo toho, abych během offseason napravil alespoň tu váhu, udělal jsem právě opak. Proto si myslím že jsem týmu nedal co si zaslouží.“

Ondřej je u Lions od roku 2015 a společně s tím se vyvíjely jeho zkušenosti. Zažil zajímavé úspěchy i pády a doufá, že se vrátí zpět a bude opět nápomocný týmu. „Za ty roky se moje zkušenosti měnily společně s tím, v jaké kategorii jsem hrál. Začínal jsem v roce 2015 v juniorce, takže jsem hned ze začátku zažil, jak vypadá, když se tým začne pořádně snažit a i ze 4 místa vyhraje Mistra ČR. Po tom se věci měnily s každou sezónou. Zažil jsem sezóny, které vypadaly špatně ale skončily dobře a naopak. Od sebe v příští sezoně očekávám, že budu schopný se vrátit do formy a pomoct týmu na hřišti, když to bude potřeba,“ říká running back Lions.