COMMITMENT 2020 – Lukáš Bencalik

Hlavního adepta na boj o největšího skokana sestavou bychom měli již teď. Lukáš Bencalik se uplynulou sezonu věnoval spíše manažerování Lions, což si na hřišti vybralo svou daň. „Role hráče a generálního manažera bylo občas těžké skloubit. Nejnáročnější to bylo na čas. I na tréninku to byl občas boj na dvou frontách, protože kromě klasického trénování jsem častokrát řešil ještě věci kolem týmu. I z toho důvodu se moje pozice pro letošek změnila, takže teď nemusím řešit provozní záležitosti a můžu se naplno věnovat playbooku,“ říká o změně role v týmu Lukáš Bencalik.

Defensive Back Lions obětoval přípravě na novou sezonu mnoho úsilí. I proto doufá, že to přinese své ovoce: „Věřím, že se na hřišti budu objevovat častěji. Letošní přípravu jsem začal hodně brzy pod dohledem kondičního i silového trenéra a musím říct, že lépe jsem se ještě necítil. Navíc díky tomu, že coach Dish je u nás druhou sezónu, si troufnu říct, že playbook znám a není to pro mě učení se něčeho nového. Coach vyžaduje pečlivou přípravu a já jsem letos nic neošidil. Na tuhle sezonu přichází nejsilnější a nejpřipravenější Lukáš Bencalik, co kdy u Lions byl.“