New Face 2020: Dylan Reda

maudr Bleskovka, lions

Nemyslete si, že zůstáváme jen u committed hráčů. S obhajobou titulu to myslíme vážně, a proto se chceme zlepšovat a posilovat tým. Je tedy na čase vás seznámit s novými hráči, kteří nám mají pomoct při cestě za vysněnou obhajobou. Dnes je nám ctí vám představit 189 centimetrů měřícího a 110 kilo vážícího borce ze San Juan Capistrano v Kalifornii. Jmenuje se Dylan Reda.

S Dylanam do týmu přichází opravdu mnoho. Tenhle borec hrál na University of Southern Mississipi v první divizi NCAA. Byl zde zvolen kapitánem týmu a nejtvrdším hráčem. Reda opustil univerzitu v roce 2014. Tři roky působil v Evropě u dánských Triangle Razorbacks, kde dovedl tým ke třem titulům.

Pokud jste se zarazili u University of Southern Miss, udělali jste správně. Na této univerzitě trénoval současný Defensive Coordinator Lions – Dan Disch, který si Dylana rekrutoval právě k Southern Miss Golden Eagles. Spolupráce těchto dvou výborných mozků tak bude pokračovat právě u Lions.

Dylan přichází jako defenzivní specialista. Na hřišti jej čekejte převážně na pozici Linebackera a Defensive Enda. Zároveň se stává i pravou rukou kouče Dische při tréninku obrany. Rozhodně to ale není trenérský nováček. V roce 2017 a 2018 sice nehrál, avšak právě koučoval na Floridě.

Vítej ve smečce, Dylane!

———-

Don’t think we are finished introducing our committed players. We are serious about defending the title and continuing to improve and strengthen our team. So it is time to introduce you to new players who will help us build our dream defense. Today, we are honored to introduce you to a guy measuring in at 189cm and 110kg, from San Juan Capistrano, California.

His name is Dylan Reda. With the addition of Dylan, the team is really coming together. This guy played at NCAA Division 1 University of Southern Mississippi. He was elected team captain and voted toughest player there. Reda left the university in 2014. For three years he worked in Europe with the Triangle Razorbacks in Denmark, where he led the team to three championships.

If you think the name Southern Miss sounds familiar, you did correct. Dan Disch, the Lions defensive coordinator coached the Golden Eagles and even recruited Dylan to the university. The cooperation of these two will continue with Lions. Dylan comes to the Lions as a defender, mostly at linebacker and defensive end. At the same time, he will also be the right hand man for Coach Disch during practices. He’s definitely not new to coaching. While he didn’t play in 2017 and 2018, he was coaching in Florida.

Welcome to the pack, Dylan!


Dylan Reda
Pozice: LB/DE/Defensive Coach
Věk: 28
Výška: 189 cm
Váha: 110 kg
Zkušenosti:
San Clemente High School
Ohio University
Santa Ana Junior College
2012-2014 – University of Southern Mississipi
2015-2016 – Triangle Razorbacks
2017-2018 – Reda Sports Performance – Coaching na Floridě
2019 – Triangle Razorbacks