COMMITMENT 2020: Ondřej Šisl

Dnes se vracíme ke committed článkům a zabředneme do hodně hlubokých kořenů. Svou účast u Lions v příští sezoně totiž potvrdila dlouholetá opora Lions, defensive back Ondřej Šisl. Pro něj byla poslední sezona konečně vysvobozující, jelikož po dlouhých letech u Lions konečně dosáhl na titul. „Ani nějak nevím, jak to popsat. Po těch letech čekání, tvrdé dřiny a dvou prohraných finále to bylo něco neskutečného a osvobozujícího. Konečně se to stalo skutečností a my jsme si mohli sáhnout na mistrovskou trofej,“ popisuje emotivně titul s Lions Ondřej Šisl.

Ondřej je jeden z mála hráčů, který má problémy s angličtinou. I tak ale spolupráci s koučem Dischem nesmírně kvituje: „Vzhledem k tomu, že neumím anglicky, pro mě byla spolupráce s koučem Dischem o trochu složitější. Kluci mi ale pomáhali s překladem a díky tomu vím, co po mě a týmu chce. Je na něm vidět, že má mnoho zkušeností s koučováním ve Státech. Ví přesně, co a jak chce zahrát, a proč to hrát tak, jak chce on. Pozná, co v nás hráčích je, a to i jen po pár trénincích. Mít tu čest hrát pod Dischem je pro mě obrovská zkušenost a nový impuls, proč hrát další sezony a obhájit titul.“

A jak Šisl zmiňuje, je jeho motivace pro příští sezonu jasná: „Jednoznačně chci obhájit titul a být týmu víc užitečný než v minulém roce, kdy se mi herně moc nedařilo.“